Destek İletişim

Hubvogal Ekosistemine Katılın

Ortaklarımız, müşterilerinin en iyi şekilde çalışmasını sağlayan sektöre özgü çözümler sunma konusundaki sektör uzmanlıkları, deneyimleri ve kapasiteleri nedeniyle özel olarak seçilmiştir.

Neden
Hubvogal Ekosistemi?

Hubvogal, siz (ortaklarımız) ve teslimat ekibiniz düşünülerek tasarlanmıştır.

Müşterilerinize son derece esnek, geleceğe dönük ve işlevsel açıdan zengin bir ERP çözümü sunmanıza olanak tanıyan dinamik araçlar sunuyoruz.

İş Ortağı Seçenekleri

Katma Değerli Bayiler

Hubvogal ticari yazılım çözümlerini Hubvogal markalı varlıklar veya beyaz etiket seçeneği olarak satan, uygulayan ve destekleyen tam hizmet sağlayıcılarıdır. Satış ve uygulama alanları konusunda eğitimli personeli vardır ve belirli sektörlerde, coğrafyalarda derin uzmanlığa sahiptirler veya tamamlayıcı iş çözümleri sunarlar.

Teknolojik İşbirliği Ortakları

ERP ve yazılım çözümlerimizi genişletmek veya geliştirmek için katma değerli çözümler sunarlar. RESTful API'miz kapsamlı bir hizmet platformudur ve çoğu entegrasyon durumunu kutudan çıkarır çıkarmaz kapsar. İçermeyenler için eklenti geliştirmeyi destekler.

Yönlendirme Ortakları

Hubvaogal Ekosistemi'nin sunduğu pazar fırsatını fark eden ancak tam bir bayi olmayı taahhüt edecek dahili kaynaklardan yoksun olan iş ortakları için idealdir. Hubvogal, potansiyel satış fırsatlarını sadece ekosistemine ekleyerek, sözleşme aşamasında brüt lisans marjının % 10'unu size ödeyecektir.

Çözüm Ortaklığı

İş Ortağı
Programımıza Katılın

Ekosistemimize dahil olmak veya daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, lütfen aşağıda bize biraz kendinizden bahsedin. Müşteri tabanınızı bugün büyütmeye başlayın.

    En son haberler ve güncellemeler için bültenimize abone olun