Destek İletişim

ERP Çözümlerimiz

Hubvogal ekosisteminin yerleşik esnekliği ve özelleştirilebilir yetenekleri, işletmeniz için mükemmel bir ERP çözümünün avantajlarından yararlanmanızı sağlar. İşletmenizi geliştirmek için tasarlanmış kurumsal çapta iş yönetimi çözümümüzle işletmenizi geleceğe hazırlayın.
A drawing of a business with many different departments, from manufacturing to delivery

Hubvogal Ekosisteminde
ERP Çözümlerimiz

Öne çıkan özellikleri ve avantajları görmek için tıklayın:

HubVision Endüstriyel ERP Çözümleri

Sistemimiz tamamen yeni modülleri, işlevselliği, basit ince ayarları ve epik yenilikleri kapsar. Böylece HubVision, sisteminizin her zaman endüstriniz için tasarlanmış en güncel işlevleri, özellikleri ve teknolojiyi kullanmasını sağlar.

 • Merkezi bir veritabanı, tüm iş departmanları, şubeler ve çevrimiçi satışlarda gerçek zamanlı bilgilerin, kontrollerin ve iş akışlarının kesintisiz bir akışını garanti eder.
 • Entegre iş zekası, size ve ekibinize güçlü çok boyutlu analitiklere erişim sağlar.
 • 3rd parti yazılım dostu. Şu anda kullandığınız, saklamanız gereken veya gelecekte isteyebileceğiniz herhangi bir 3.taraf uygulamasını sorunsuz bir şekilde entegre etmenizi sağlayan açık bir sistemdir.
 • Sezgisel iş akışları, üretkenliği artırmak ve hataları azaltmak için çok sayıda işlemi, kuralı ve görevi otomatikleştirmeye yardımcı olur.
 • Gerçekten yalın bir organizasyon oluşturmak için iş akışlarını şirket, rol veya kullanıcı düzeyinde otomatikleştirir.

HubVision'ı Keşfet

HubExport İhracat Çözümleri

Size rekabet avantajı sağlayan iş süreçlerini koruyun ve geliştirin.

 • HubExport sisteminizdeki her görünüm, her ekran, iş kuralları, vurgulama kuralları, uyarılar, menüler, eylemler ve diğer pek çok şey sizin tarafınızdan, yani son kullanıcı tarafından özelleştirilebilir.
 • Çalışanlarınızı ihtiyaç duydukları bilgilere ve kontrollere anında erişimle donatan özel panolarla, ekranlarla ve menülerle iş rollerini optimize edin ve görevleri basitleştirin.
 • Rol tabanlı güvenlik politikaları sıkı, ancak kolayca yönetilen erişim kontrolüne izin verir.
 • Gelişmiş kontrol ve özerklik seviyeleri, sürekli iyileştirmeyi kolaylaştırır ve ömrünü veya sisteminizi uzatır.
 • HubExport, işletmeniz için sizinle birlikte tasarlanan kendi sisteminize sahip olmanızı sağlar.

HubExport'u Keşfet

HubMarketing Perakende Çözümleri

Akıllı iş süreçleri ile donatılan yeni nesil perakende sistemi ile tüm mağazalarınızı tek elden yönetin.

 • Alan yönetiminde etkin ve sağlıklı kararlar vermenizi sağlayan iş zekalarını süreçlerinize optimize edin.
 • HubMarketing bir kez uygulandığında, mevcut ve gelecekteki tüm mağazalarınıza entegre bir şekilde hızla uyarlanabilir.
 • Tümüyle mobil ve tablet yönetimi sunan HubMarketing mobil ekiplerinize kullanım kolaylığı sağlar.
 • Açık bir sistem olan HubMarketing 3.taraf yazılım dostudur, şu anda kullandığınız ve tutmanız gereken tüm sistemlerle sorunsuz bir şekilde entegre olma yeteneğine sahiptir.
 • 2D planogram modülü real analiz ve raporlama sistemine doğrudan bağlı olarak çalışır ve size en iyi sonuçları sunar.
 • Bugün ihtiyaç duyduğunuz işlevselliklerle başlayın ve hazır olduğunuzda ek işlevlerle bir üst seviyeye geçin.

HubMarketing'i Keşfet

HubShopping B2B&B2C Çözümleri

İşletmeniz için pazarlama süreçlerinizde3 gerçek zamanlı, 360 derece görünürlük ve yönetim sağlar.

 • Merkezi bir veritabanı, tüm iş departmanları, şubeler ve çevrimiçi satışlarda gerçek zamanlı bilgilerin, kontrollerin ve iş süreçlerinin kesintisiz bir şekilde akışını garanti eder.
 • Bayilerinizle aranızdaki operasyonel ve iş süreçlerinizi belirlenen odak noktalarında toplayın ve tek elden yönetin.
 • Entegre iş zekası size ve ekibinize, güçlü ve çok boyutlu analitiklere erişim olanağı sağlar.
 • Tüm seçkin pazaryeri entegrasyonlarını içerisinde barındıran HubShopping pazarlama alanınızı genişletir.

HubShopping'i Keşfet

Bize Güç Katan Teknolojilerimiz

Teknolojimiz en son çerçevelere dayalıdır ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Şu anda kullandığınız, değer verdiğiniz, korumanız gereken herhangi bir 3.taraf sistemle veya gelecekte ekleyebileceğiniz herhangi bir sistemle sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Denenmiş ve Güvenilir Süreç

Endüstri odaklı ERP çözümleri geliştirmek ve uygulamak, kanıtlanmış Bozulmamış Uygulama Sürecimizi şekillendiriyor. Projenizi mümkün olan en hızlı zaman diliminde ve minimum kesinti ile etkili bir şekilde sunmak için tasarlıyoruz.
Intact-Business-Process-Review
Intact-System-Design
Intact-Pilot-Phase
Intact-Acceptance-Testing
Intact-Operational Readiness
Intact-Go-Live
Her şey burada başlıyor. İşletmenizin nasıl yürüdüğünü anlamak için zaman harcıyoruz. Ne Nasıl Çalışıyor? Neyin iyileştirilmesi gerekiyor? Bu, her iki ekibin de (sizin ve bizim) projeniz için bir kapsam çalışmasının tasarlanmasını ve imzalanmasını sağlar. Buradan proje yolculuğunuzu doğru ve net bir şekilde planlayabiliriz.
Ekibimiz, işinize mükemmel uyan bir iş yazılımı çözümü tasarlar ve oluşturur. Birinci aşamadaki çıktılar, sisteminizin ayarlarınızı, form tasarımlarınızı, raporlarınızı, süreç iş akışlarınızı, genel muhasebe ayarlarınızı vb. yansıtacak şekilde nasıl yapılandırılması gerektiğinin temelini oluşturur. Bu aşamada bireysel kullanıcı / rol / şirket arayüzleri kişiselleştirilir.
Canlı yayına geçiş için yeterli işlevselliğin mevcut olduğundan emin olmak için, danışmanınız Hubvogal Ekosistemi'ndeki iş süreçlerinde her departman başkanına liderlik edecektir. Bu, örnek işlemler kullanılarak test modunda yapılır.
Yeni sisteminize sorunsuz bir geçiş sağlamak için proje ekibiniz sistemi kullanacaktır. Bu, sistemle ilgili ilk elden deneyim edinme ve revizyonları not etme fırsatınızdır. Soru sormanızı, yazılımı ve işinizi desteklemek için nasıl yapılandırıldığını derinlemesine anlamanızı öneririz.
Artık sistem proje ekibiniz tarafından kontrol edildi, denendi ve test edildi, işinizi yeni sisteminize geçiş için hazırlıyoruz. Bu, sisteminizin son bir kontrolünü ve düzenlemesini, formlar ve ekranlar gibi öğelerde imzalamayı gerektirir. Ayrıca, yeterli son kullanıcı eğitiminin gerçekleştirildiğinden ve tüm donanım / yazıcıların yerinde ve hazır olduğundan emin oluruz.
Ayrıntılı uygulama planını tamamladığımızda resmi olarak 'canlıya geçersiniz'. Danışman Ekibimiz, sistemi yerinde destekliyor ve izliyor olacak. İş operasyonlarının kesintiye uğramamasını sağlamak için gerekli her türlü yardımı sağlayacaktır.
Daha Fazlası İÇin Kaydırın

İnnovatif Yaklaşımlarımız

İnovasyon hattımız, dahili ticari hedeflerle değil, müşteri talepleri ve sektörün etkenleri ile beslenir.

Süreklilik sağlayan yeniliklerimiz, üç ayda bir doğrudan müşterilerimize aktarılır, böylece hiçbir zaman küresel yükseltmeleri beklemek zorunda kalmazsınız.

Müşteri Topluluğumuz, sadece müşterilerimiz tarafından yürütülmektedir. Bu, işletmeniz için gerçek bir fark yaratacak yeniliklere odaklanmamızı sağlar.

Referanslarımız

Two intact staff working on product development

En son haberler ve güncellemeler için bültenimize abone olun